O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem 4  profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, z dużą i ciągle rosnącą liczbą stałych klientów.

Wkładamy serce i pełne zaangażowanie w naszą pracę. Uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach, pokazach i warsztatach podnosimy nasze kwalifikacje. Staramy się aby każdy Klient znalazł w naszej ofercie coś dla siebie.

1

14

lat w branży

1561

Zadowolonych klientów

Personel

Stella

Fryzjer, właściciel
Fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i pasją. Interesuje się nowościami z zakresu fryzjerstwa. Uczestniczy w szkoleniach, warsztatach branżowych.
Zakres usług: strzeżenie, koloryzacja, stylizacje okolicznościowe, trwała, pielęgnacja.

Agnieszka

Fryzjer
Fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, uczestnik licznych szkoleń i warsztatów z zakresu fryzjerstwa. Zawsze służy dobrą radą. Interesuje się nowościami branżowymi.
Zakres usług: strzyżenie, strzyżenie dziecięce, koloryzacja, stylizacje okolicznościowe, trwała, pielęgnacja.

Alexandra

Technik usług kosmetycznych, linergista, technik sterylizacji medycznej
Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Zawsze chętnie odpowie na nurtujące pytania naszych Klientów. Cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i warsztatach branżowych.
Zakres usług: stylizacja paznokci, pedicure, zabiegi kosmetyczne, depilacja, przekłucie uszu, henna, makijaż permanentny, wizaż.

Katarzyna

Technik usług kosmetycznych, kosmetolog
Z dużym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Do pracy z klientem podchodzi skrupulatnie i każdego Klienta traktuje indywidualnie. Nieustanie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz warsztatach.
Zakres usług: stylizacja rzęs, henna, stylizacja paznokci, pedicure, zabiegi kosmetyczne.

Zadzwoń, aby umówić się na wizytę.