Kosmetyka

Makijaż permanentny

Pielęgnacje dłoni i stóp

W naszym gabinecie przywiązujemy wielką wagę do higieny i bezpieczeństwa.

Narzędzia są zawsze sterylizowane w autoklawie, a pilniki są jednorazowe i po skończonej pracy przekazane do utylizacji.

Pielęgnacja skóry

Kosmetyki Purles powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji.
Purles jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej.

SensiSkin Garden Ceremony to ogród pełen ziół i roślin specjalnie dobranych pod kątem potrzeb skóry wrażliwej. Cera wrażliwa to nie tylko sucha i cienka skóra, ale również tłusta i mieszana, zarówno młoda jak i dojrzała. Marka Purles w swojej ofercie zabiegowej posiada szeroki wachlarz preparatów w wielokierunkowym celach pielęgnacyjnych każdego typu skóry z uwzględnieniem ich syndromu wrażliwości.

Micorbiome Spectrum przeznaczona jest do pielęgnacji skóry szczególnie wymagającej, wrażliwej, nadreaktywnej, alergicznej ze skłonnością do silnego przesuszenia lub atopii. Podłożem takiego stanu skóry jest zaburzony mikrobiom.

Growth Factory Technology marka Purles stworzyła linie zawierającą czynniki wzrostu, stanowią one grupę peptydów, która ma biologiczny wpływ na komórki. Działanie to aktywuje procesy regeneracji i odnowy, które są kluczowe przy zabiegach odmładzających skórę. To świetna kuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca

Galeria naszych relalizacji

Zadzwoń, aby umówić się na wizytę.