Bon upominkowy

W naszym Salonie istnieje możliwość zakupu Bonu Upominkowego.
Bon można kupić na dowolną kwotę lub konkretny zabieg.
Ważność Vouchera wynosi 6 m-cy od daty zakupu.

Regulamin Korzystania z BONU UPOMINKOWEGO  (Zaproszenie) w Salon Piękności Stella Rasek z siedzibą w Tychach ul. Uczniowska 7, 43-100.

Karty upominkowe upoważniają do korzystania z usług zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Zaproszenia. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej w Salonie.

· W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt osobisty lub pod numer 661 435 276.
· Przy zapisie należy poinformować, że formą płatności za zabieg będzie niniejsza karta.
· Kartę należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.
· Zaproszenia nie podlegają zwrotowi, nie mogą być wymieniane na gotówkę, jak również nie może być wydana reszta w przypadku, kiedy wartość wykonanej usługi jest niższa od wartości Zaproszenia.
· Zgodnie z życzeniem osoby obdarowanej istnieje możliwość wymiany zabiegu wykupionego w Zaproszeniu na inny zabieg o takiej samej wartości lub dopłaty do Zaproszenia w przypadku, kiedy wartość wykonywanych zabiegów jest wyższa od wartości Zaproszenia.
· Możesz zmienić usługę po wcześniejszym uzgodnieniu, jednak nie później niż 24h przed umówionym wcześniej zabiegiem.
· Bony są ważne przez okres 6 miesięcy od daty ich zakupu. Po upływie terminu ważności Bonu, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.
· Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług lub wartości bonu.
· W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na 24h przed umówionym zabiegiem, wizyta uznana zostaje za zrealizowaną, a Bon Prezentowy traci ważność.
· Płatność kartą nie można łączyć z promocjami i rabatami.
· Karta imienna może być przeniesione na inną osobę.
· W przypadku utraty lub zniszczenia Karty Upominkowej, Salon Piękności Stella Rasek nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.
· Integralną częścią Karty Upominkowej jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji Salonu Piękności Stella Rasek. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.
· Bony Upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę.
· Za Bony Upominkowe przyjmujemy płatność tylko gotówką w siedzibie Salonu Piękności Stella Rasek ul. Uczniowska 7, 43-100 Tychy.